Top Commenters (7.x-1.1) - en to gd translation catalogue (7 entries)

en: Comments
gd: Beachdan

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Comment
gd: Beachd

en: Month
gd: Mìos

en: Other
gd: Eile

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh
