Top Commenters (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Month
gu: મહિનો

en: Other
gu: અન્ય

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Comment count
gu: ટીપ્પણીની સંખ્યા
