Top Commenters (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Comments
hr: Komentari

en: User
hr: Korisnik

en: Comment
hr: Komentar

en: Month
hr: Mjesec

en: Other
hr: Ostalo

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Comment count
hr: Broj komentara
