Top Commenters (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Comments
is: Ummæli

en: User
is: Notandi

en: Comment
is: Ummæli

en: Month
is: Mánuður

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 ummæli
is[1]: @count ummæli
