Top Commenters (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Comments
jv: Komèntar

en: User
jv: Panganggo

en: Comment
jv: Komèntar

en: Month
jv: Wulan

en: Other
jv: Liyané

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: Comment count
jv: Jumlah komèntar
