Top Commenters (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ka: კომენტარები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Month
ka: თვე

en: Other
ka: სხვა

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი
