Top Commenters (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Month
km: ខែ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់
