Top Commenters (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: User
lv: Lietotājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Month
lv: Mēnesis

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Comment count
lv: Komentāru skaits
