Top Commenters (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Month
ne: महिना

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट
