Top Commenters (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Comments
nn: Kommentarar

en: User
nn: Brukar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Month
nn: Månad

en: Other
nn: Andre

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar
