Top Commenters (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: User
pt: Usuário

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: Comment
pt: Comentário

en: Month
pt: Mês

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Other
pt: Outros

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: 1 comment | @count comments
pt[0]: 1 comentário
pt[1]: @count comentários

en: Comment count
pt: Contador de comentários
