Top Commenters (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: User
pt: Utilizador

en: Comment
pt: Comentar

en: Month
pt: Mês

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Other
pt: Outro

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Comment count
pt: Número de comentários
