Top Commenters (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Comments
sl: Komentarji

en: User
sl: Uporabnik

en: Comment
sl: Komentar

en: Month
sl: Mesec

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev
