Top Commenters (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Comments
sq: Komente

en: User
sq: Përdoruesi

en: Comment
sq: Komenti

en: Other
sq: Tjetër

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente
