Top Commenters (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Month
th: เดือน

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Comment count
th: จำนวนความคิดเห็น
