Top Commenters (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Comments
bg: Коментари

en: User
bg: Потребител

en: Comment
bg: Коментар

en: Month
bg: Месец

en: Other
bg: Други

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара
