Top Commenters (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Comments
bs: Komentari

en: User
bs: Korisnik

en: Comment
bs: Komentar

en: Month
bs: Mjesec

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Comment count
bs: Broj komentara
