Top Commenters (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: User
cs: Uživatel

en: Comment
cs: Komentář

en: Month
cs: Měsíc

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Other
cs: Jiné

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Comment count
cs: Počet komentářů
