Top Commenters (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: User
de: Benutzer

en: Basic Settings
de: Grundeinstellungen

en: Comment
de: Kommentar

en: Month
de: Monat

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Other
de: Weitere

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Views Integration
de: Integration in Ansichten

en: 1 comment | @count comments
de[0]: 1 Kommentar
de[1]: @count Kommentare

en: Top Commenters
de: Top-Kommentatoren

en: Comment count
de: Anzahl an Kommentaren

en: Image Style
de: Bildstil

en: Fortnight
de: Zweiwöchentlich

en: User Picture
de: Benutzerbild
