Top Commenters (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Comments
eo: Komentoj

en: User
eo: Uzanto

en: Comment
eo: Komento

en: Month
eo: Monato

en: Other
eo: Alia

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj
