Top Commenters (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: User
gl: Usuario/a

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Comment
gl: Comentario

en: Month
gl: Mes

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios
