Top Commenters (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Month
hi: माह

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Other
hi: अन्य

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: 1 comment | @count comments
hi[0]: १ टिप्पणी
hi[1]: @count टिप्पणियाँ
