Top Commenters (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: User
ja: ユーザー

en: Comment
ja: コメント

en: Month
ja: 月

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Other
ja: その他

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: 1 comment | @count comments
ja[0]: コメント数 @count
ja[1]: コメント数 @count

en: Comment count
ja: コメント数

en: Image Style
ja: イメージスタイル
