Top Commenters (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Comments
kk: Пікірлер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Comment
kk: Пікір

en: Other
kk: Басқа

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: Comment count
kk: Пікір санау
