Top Commenters (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: User
lt: Narys

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Month
lt: Mėnesis

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Other
lt: Kiti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis
