Top Commenters (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: User
mr: सदस्य

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Month
mr: महिना

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया
