Top Commenters (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: User
nl: Gebruiker

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Comment
nl: Reactie

en: Month
nl: Maand

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Other
nl: Andere

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl
