Top Commenters (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Comments
oc: Comentaris

en: User
oc: Utilizaire

en: Comment
oc: Comentari

en: Month
oc: Mes

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Other
oc: Autre

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Comment count
oc: Nombre de comentaris
