Top Commenters (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: User
pl: Użytkownik

en: Comment
pl: Komentarz

en: Month
pl: Miesiąc

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Other
pl: Inne

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: Comment count
pl: Liczba komentarzy
