Top Commenters (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Month
te: నెల

en: Other
te: ఇతర

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: 1 comment | @count comments
te[0]: 1 వ్యాఖ్య
te[1]: @count వ్యాఖ్యలు

en: Comment count
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య
