Top Commenters (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Month
ug: ئاي

en: Other
ug: باشقا

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى
