Top Commenters (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Comment
cy: Sylw

en: Month
cy: Mis

en: Other
cy: Arall

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: 1 comment | @count comments
cy[0]: 1 sylw  @count o sylwadau

en: Comment count
cy: Cyfrifiad sylw
