Top Commenters (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: User
is: Brúkari

en: Comment
is: Viðmerking

en: Month
is: Mánaður

en: Other
is: Annað

en: 1 comment | @count comments
is[0]: 1 viðmerking
is[1]: @count viðmerkingar

en: Comment count
is: Tal av viðmerkingum
