Top Commenters (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: User
he: משתמש

en: Comment
he: תגובה

en: Month
he: חודש

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Other
he: אחר

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Comment count
he: מספר התגובות
