Top Commenters (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն
