Top Commenters (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: User
id: Pengguna

en: Comment
id: Komentar

en: Month
id: Bulan

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Other
id: Lainnya

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: 1 comment | @count comments
id[0]: 1 komentar
id[1]: @count komentar

en: Top Commenters
id: Komentator Utama

en: Comment count
id: Jumlah komentar
