Top Commenters (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Month
ku: مانگ

en: Other
ku: هیتر

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان
