Top Commenters (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Month
my: လ

en: Other
my: အခြား
