Top Commenters (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: User
sk: Používateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Month
sk: Mesiac

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Views Integration
sk: Integrácia s Views

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Comment count
sk: Počet komentátov
