Top Commenters (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: User
sv: Användare

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Comment
sv: Kommentar

en: Month
sv: Månad

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Other
sv: Övriga

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Comment count
sv: Antal kommentarer
