Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
