Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Features
be: Функцыі

en: Link color
be: Колер спасылак
