Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu
