Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου
