Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Features
es: Características

en: Link Text
es: Texto de enlace

en: Link color
es: Color del enlace
