Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Link color
fa: رنگ پیوند
