Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग
