Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
