Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі
