Topbar Messages (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر
